Beachclub Copacabana is een van onze favoriete strandtenten langs de Nederlandse kust. Deze Beachclub heeft een prachtig ruim opgezet terras
FIETSTOCHT DOOR DE STAD
Bij onze ‘Stadse Fietstochten’ nodigen we je uit om op een leuke en actieve manier de mooiste steden van Nederland te ontdekken. Met de wind in je haren en de zon op je gezicht, fiets je langs de bekendste bezienswaardigheden en verborgen parels die onze steden te bieden hebben. Tijdens deze tochten krijg je niet alleen een unieke kijk op de stad, maar draag je ook bij aan duurzaamheid – want wat is er groener dan een fietstocht? Dus trek je fietsoutfit aan, stap op de pedalen en kom met ons mee met je hele team.
WAAROM FIETSTOCHT DOOR DE STAD?
- Ontspanning en buitenlucht
- In bijna elke stad van Nederland te starten
- Topkwaliteit fietsen met versnellingen
- Enthousiast begeleiding
ENTHOUSIASTE GIDS
We zorgen voor comfortabele fietsen die gemakkelijk te rijden zijn, zodat je je kunt concentreren op het genieten van de ervaring. Daarnaast staan onze ervaren gids klaar om je te begeleiden en fascinerende verhalen en feiten te delen over de locaties die je onderweg tegenkomt.
IN DE MEESTE STEDEN BESCHIKBAAR
Of je nu een doorgewinterde local bent die een stad opnieuw wil ervaren, of een bezoeker die op zoek is naar een authentieke Nederlandse ervaring, onze ‘Stadse Fietstochten’ zijn de perfecte manier om actief te genieten van wat onze prachtige steden te bieden hebben.
TEAMBUILDING
De ‘Stadse Fietstochten’ zijn niet alleen een manier om de stad te verkennen, maar ook een geweldige teambuilding activiteit. Door samen te fietsen, leer je elkaar beter kennen en werk je samen in een ontspannen en plezierige omgeving.
VOORBEELD PROGRAMMA STADSE FIETSTOCHT
15:00 – 15:30 Ontvangst met optioneel fris / koffie / thee
15:30 – 17:00 Stadse Fietstocht
19:00 – 21:00 BBQ / diner
KIES EEN LEUKE LOCATIE
Wat leuk dat jullie Nieuwegein op het oog hebben voor een spetterend uitje! Met een echt dorps ‘ons-kent-ons’ gevoel, een
Altijd al een uitje willen organiseren in de ”hoofdstad van de achterhoek” Doetinchem? Met vele mooie recreatieplassen zoals Stroombroek, Simonsplein
Komen jullie uit Bergen op Zoom of willen jullie deze stad leren kennen tijdens een uitje? Met veel geschiedenis, bruisende
Vorige
Volgende
Staat uw gewenste locatie er niet tussen? Neem contact met ons op, “Kan niet bestaat niet” is ons motto!
FIETSTOCHT DOOR DE STAD Combineren met een lekker lunch, borrrel of diner en bent u benieuwd naar de mogelijkheden?
Bekijk onze arrangementen en stuur ons een verzoek voor een gratis persoonlijk advies!
compleet verzorgde dag
Bent u op zoek naar een compleet verzorgde dag waarbij u en uw gasten goed in de watten gelegd worden? Heeft u geen of weinig tijd om zelf de organisatie van deze dag op u te nemen. Onze eventplanners kunnen voor u het perfecte uitje plannen. Tijdens een kennismakingsgesprek vragen wij u naar het doel van uw dag en het type gasten die u hiervoor uit wilt nodigen. Wij willen graag weten hoe u zich wenst te verplaatsen en naar uw gastronomische wensen. Onze eventplanners draaien binnen no time een op maat gemaakt programma voor u in elkaar dat perfect aansluit op uw wensen en doelstellingen.
VOORBEELD COMPLEET VERZORGDE DAG:
13:00 – 13:30 Ontvangst met optioneel compleet verzorgde lunch
13:30 – 15:00 Stadse fietstocht
15:00 – 16:00 Pauze met optioneel hapje/drankje
16:00 – 17:30 Expeditie Extreme
17:30 – 18:30 Borrel + prijsuitreiking
18:30 – 21:30 Diner + eventuele feestavond
slecht weer scenario
SLECHT WEER SCENARIO 1 ACTIVITEIT
Bij het organiseren van een bedrijfsuitje met activiteiten die buiten plaats vinden zijn we helaas afhankelijk van het weer. We stellen graag vooraf een plan met u op voor het scenario dat het weer tegenzit. Gelukkig hebben we veel activiteiten voor een indoor bedrijfsuitje. Denk aan een leuke workshop of pubquiz in combinatie met een gezellige borrel of diner!
VOORBEELD PROGRAMMA SLECHT WEER
17:00 – 17:30 rondje drank
17:30 – 19:00 Cocktail workshop
19:00 – 21:00 diner of buffet
SLECHT WEER SCENARIO COMPLETE DAG
Mocht u een bedrijfsuitje willen organiseren waar teambuilding centraal staat en u had meerdere buiten activiteiten gepland bijvoorbeeld in een toernooivorm, dan kunnen we bij slecht weer een leuke combinatie maken van meerdere workshops, spellen en wellicht een leuke Quiz.
We denken in dit geval graag mee om een op maat gemaakt programma te maken zodat het teambuilding element van uw bedrijfsuitje behouden blijft!
Liever een ander uitje dan FIETSTOCHT DOOR DE STAD?
Groot, groter grootst! Een reuze dromenvanger is super leuk om te maken en staat geweldig in je slaapkamer, tuin of
De sake staat al klaar en de Japanse muziek is al vanaf de verte te horen. Jullie worden in gigantische
Survivor is het Engelse broertje van de tv serie Expeditie Robinson! Zitten jullie in de winter iedere zondag aan de
Zijn jullie echte bierliefhebbers of willen jullie graag wat meer te weten komen over de prachtige craftbeer scene in Nederland?
Zijn jullie met 25 deelnemers of meer tijdens jullie uitje en zijn jullie op zoek naar iets super origineels? Dan
Wie is de rat is een spel voor sabotage en oplettendheid. Terwijl jullie als team te werk gaan om punten
Crazy beach twister is een mix tussen crazy 88, expeditie robinson en twister en is alleen bij ons te boeken!
Kijk jij normaal gesproken alle kookprogramma’s en kan je niet wachten om je keuken skills te testen ten opzichten van
Vorige
Volgende